Sharp CP-SS30 Bookshelf Speakers, Brown
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 238.00 mm |
| Brutokaal | 5.00 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 305.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 407.00 mm |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Garantii | 24 month(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.03 m |
| Netokaal | 4.30 kg |
| Paber/Papp | 600.00 g |
| Palette Qty | 29 pc(s) |
| Plastik (ilma PET-ita) | 100.00 g |
| Sisseehitatud aku | Yes |
| Taara kaal (kg) | 0.70 kg |
| TI kaal (kg) | 0.02 kg |
| Type of battery | Battery |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: sharp cp-ss30 bookshelf speakers, brown, cp-ss30br, sharp, kolarid

-330x330.jpg)